Vantaa Varisto

Autohuolto ja -korjaamo Vantaa Varisto

Varaa aika

Varaa aika
  • Sijaisauto veloituksetta
  • Atoy Road Service -tiepalvelu veloituksetta huollon yhteydessä.

Yhteystiedot

Aukioloajat
ma-pe 07:30 – 23:00
Puhelinnumero
010 232 8 402
Sähköposti
varisto@atoy.fi

Osoite
Ulkoniitynkuja 6, 01660 Vantaa

Näytä kartalla Seuraa meitä Facebookissa

Autohuolto Varistossa

Variston toimipisteessä, aivan Konalan naapurissa, työskentelevät osaavat päivä- ja iltahuollon tiimit, joilla on käytössään alan uusin tekniikka. Löydät meidät Vihdintien varresta, näkyvältä paikalta aivan bensa-aseman naapurista. Me huollamme ja korjaamme henkilöautot, alle 5 000 kg pakettiautot sekä kevyt kuorma-autot (myös korotetut ja pitkät mallit) ilolla ja ammattitaidolla joka arkipäivä klo 7:30 alkaen aina iltayhteentoista saakka. Meiltä löydät myös kätevän rengashotellin.

Me huollamme kaikki automerkit valmistajien ohjeiden mukaisesti ja takuu pysyy voimassa. Huollon tai korjauksen yhteydessä saat aina sijaisauton käyttöösi veloituksetta. Määräaikais- tai vuosihuollon yhteydessä tarjoamme veloituksetta myös Atoy Road Service -tiepalvelun.

Meillä voit maksaa osissa Atoy Huoltotilin tai Svea-rahoituksen kautta.

Yhteyshenkilöt

Juho Svenn
Työnjohtaja
010 232 8 424
juho.svenn@atoy.fi

Julia Puzinas
Työnjohtaja, iltahuolto
010 232 8 402
julia.puzinas@atoy.fi

Jussi Svenn
Työnjohtaja
010 232 8 402
jussi.svenn@atoy.fi

Tapio Saari
Työnjohtaja
010 232 8 423
tapio.saari@atoy.fi

Tomi Salomäki
Työnjohtaja
010 232 8 426
tomi.salomaki@atoy.fi

Kari Kosonen
Huoltopäällikkö
010 232 8 461
kari.kosonen@atoy.fi