Sijaisauto veloituksetta

Sijaisauto
veloituksetta

Miksi Atoy autohuolto?

1.Sijaisauto veloituksetta

2.Atoy Road Service tiepalvelu huollon yhteydessä

3.Huollamme kaikki merkit

4.Valmistajan myöntämä takuu säilyy

Meillä on tyytyväisiä asiakkaita

4.45

Asiakkailta saatujen pisteiden keskiarvo.

Varaa aika

Katso itsellesi sopiva päivä kalenterista ja

tai soita numeroon: 09-HUOLTO (09 486 586)

ark. 8:00-16:00

Toimipisteet

Espoo, Kivenlahti

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 401
Email: kivenlahti@atoy.fi
Osoite: Ruukintie 7-9, 02330 Espoo

Iltahuolto Espoo, Kivenlahti

Avoinna: ma-pe 16:00-23:00
Puhelin: 010 232 8 401
Email: kivenlahti@atoy.fi
Osoite: Ruukintie 7-9, 02330 Espoo

Helsinki, Herttoniemi

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 403
Email: herttoniemi@atoy.fi
Osoite: Sahaajankatu, 42 00880 Helsinki

Helsinki, Viikki

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 407
Email: viikki@atoy.fi
Osoite: Hernepellonkuja 12, 00560 Helsinki

Helsinki, Viikki kolarikorjaamo

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 407
Email: viikki@atoy.fi
Osoite: Hernepellonkuja 12, 00560 Helsinki

Vantaa, Kaivoksela

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 406
Email: kaivoksela@atoy.fi
Osoite: Vetokuja 2, 01610 Vantaa

Vantaa, Tikkurila

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 404
Email: tikkurila@atoy.fi
Osoite: Puutarhatie 18, Talo A 01300 Vantaa

Vantaa, Ala-Tikkurila

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 409
Email: ala-tikkurila@atoy.fi
Osoite: Tikkurikuja 1, 00750 Helsinki

Vantaa, Varisto

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 402
Email: varisto@atoy.fi
Osoite: Ulkoniitynkuja 6, 01660 Vantaa

Iltahuolto Vantaa, Varisto

Avoinna: ma-pe 16:00-23:00
Puhelin: 010 232 8 402
Email: varisto@atoy.fi
Osoite: Ulkoniitynkuja 6, 01660 Vantaa

Oulu, Alppila

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 901
Email: oulu.alppila@atoy.fi
Osoite: Tukkimiehentie 1, 90530 Oulu

Oulu, Limingantulli

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 451
Email: limingantulli@atoy.fi
Osoite: Kallisenhaara 1, 90400 Oulu

Kemi

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 408
Email: kemi@atoy.fi
Osoite: Valajankatu 6, 94600 Kemi

Lappeenranta

Avoinna: ma-pe 7:30-17:00
Puhelin: 010 232 8 508
Email: lappeenranta@atoy.fi
Osoite: Alaniitynkatu 10, 53550 Lappeenranta

Jyväskylä, Keljo

Avoinna: ma-pe 7:30-16:30
Puhelin: 010 232 8 502
Email: jyvaskyla@atoy.fi
Osoite: Kylmälahdentie 9, 40500 Jyväskylä